Blog

Chcę zobaczyć Londyn!

Dyrektor odpowie!

Chcę zobaczyć Londyn!
Pamiętam, że nie dano mi angielskiego, a raczej nie dał go nauczyciel w szkole (język jest podawany📕 każdemu, kto nie ma zaburzeń poznawczych, ale także im).
I spojrzałem na zdjęcia w podręczniku z niesamowitym zainteresowaniem. Patrzyłem na Anglię☕️, na most🎢, na królową 👑 i nie mogłem uwierzyć, że są to ludzie żyjący na tej planecie lub architektura ulic została stworzona przez zwykłych śmiertelników. 🧑

Ogólnie rzecz biorąc, obrazy w podręczniku pozostały "wbite" w mój mózg😅 i pamięć. Widzę je teraz na żółtawym papierze📔. I pamiętam ich lokalizację.
Zawsze marzyłem o wyjeździe do Londynu. A teraz zdecydowałem, cóż, jaki to jest sen, tak wielu znajomych tam było. I ogólnie, 21 wiek, samoloty, parowce i rakiety🚀 na minutę.

I stworzyłem kult Londynu.

Krótko mówiąc, naprawdę chcę się tam dostać, dopóki nie zdecydowałem, że tam dotrę, chociaż z jakiegoś powodu piszę słowa i wydaje się, jak się tam dostaniesz? To po prostu skomplikowane 🙈. Ale to wszystko są niepoprawne postawy stworzone przez nauczycieli, krewnych, znajomych i mnie.

Życzę sobie powodzenia. I życzę wam, nagle, macie też coś, co uważacie za nie do zrealizowania, a to jest za rogiem i czeka na was ❤️ .
P.S
Na zdjęciu, ta sama dziewczyna co ja w 7 klasie, tylko ja spojrzałem na zdjęcie, a ona wzięła i poszła. 🥳
Nowiny