Dlaczego warto wybrać Gaagę? Z kilku powodów.
Akcent na komunikację! Zajęcia przez nas oferowane są naprawdę skuteczne. Stawiamy mocny akcent na komunikację po angielsku. Absolwenci większości polskich szkół językowych dobrze radzą sobie z gramatyką, dobrze czytają i piszą, jednak mają problem w tym, by się dogadać. Ktoś mówi po angielsku, a dla Ciebie to za szybko? Nie jesteś w stanie słuchać ze zrozumieniem, a potem automatycznie odpowiedzieć po angielsku? Tego właśnie będziemy uczyć Cię na naszych zajęciach.
Interaktywne lekcje na własnej platformie! Ponieważ wiodące sposoby prowadzenia zajęć online bywają zawodne choćby ze względu na przeciążenie serwerów, nasza szkoła oferuje zajęcia na własnej, niezawodnej platformie do nauki. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie interaktywnej i opierają się o zabawę. Uczniowie komunikują się z lektorem oraz innymi studentami, dzięki czemu zanurzają się w języku. Komunikacja podczas lekcji odbywa się TYLKO po angielsku, dzięki czemu uczniowie szybciej przestawiają się na „myślenie po angielsku” i uczą się zwrotów, słówek czy konstrukcji gramatycznych. 3500+ Ponad 3500 uczniów ukończyło już kursy językowe w Gaadze i przełamało lęk komunikacji w języku obcym! 90 min Średni czas trwania jednej efektywnej lekcji angielskiego to ok. 60 minut. 25+ Codziennie na naszej platformie odbywa się ok. 25 lekcji
Fajni nauczyciele! Nasi nauczyciele pomogą Ci się otworzyć i po prostu zacząć mówić. W Gaadze nikt nie będzie Ci przerywał, żeby Cię poprawić, bo to może wybić Cię w rytmu. W naszej szkole nie wytykamy pomyłek. Najpierw uczymy się komunikować, a potem stopniowo szlifujemy wiedzę do perfekcji.
Zdalnie lepiej niż stacjonarnie! Mieszkasz w dużym mieście, kończysz szkołę/pracę o 16:00, chcesz wrócić do domu, zjeść coś i wybrać się na angielski – ile czasu Ci to zajmie? Przy dobrych połączeniach, braku korków i niewielkim dystansie pewnie mógłbyś zacząć lekcję o 17:30, by wrócić do domu na 19:00. Dzięki zajęciom online, skracasz ten proces do czasu trwania zajęć. Siadasz do komputera o 17:00, a godzinę później po prostu się wylogowujesz. Oszczędzasz czas i koszty związane z dojazdami.
Zanurzenie w języku! Nasi nauczyciele stosują metodę immersji językowej – komunikują się z Tobą wyłącznie po angielsku. Dlaczego? Dlatego, że nie da się prawdziwie nauczyć angielskiego rozmawiając po polsku. Jedynie zanurzenie w języku pozwala Ci nauczyć się myśleć po angielsku, co przekuwa się w szybkie i satysfakcjonujące efekty.
Wszyscy studenci otrzymują certyfikaty po ukończonym kursie. Każdy kurs kończy się dwuetapowym egzaminem (część ustna i część pisemna). Uzyskanie min. 70% poprawnych odpowiedzi gwarantuje uzyskanie zaświadczenia o osiągnięciu danego poziomu językowego.
Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?
Nasza firma powstała w 2013 roku na Białorusi. Założona została w wyniku pasji do języka angielskiego i chęci dzielenia się nim w jak najbardziej przystępny sposób. Inicjatorką założenia szkoły jestem ja, Alena. W czasie studiów lingwistycznych uznałam, że chcę zrobić wszystko co mogę, żeby pomóc moim rodakom korzystać z szans, jakie dają kraje zachodnie. Brak możliwości porozumienia się jest najczęstszym powodem niechęci do podróżowania lub emigracji – nie tylko na Białorusi, ale po prostu wszędzie. Dlatego właśnie wymyśliłam GaaGę. Na początku byłam sama. Nie chciałam pracować dla funkcjonujących już szkół, bo miałam swój autorski plan działania. Nie podobało mi się to, że lekcje bywały nudne, przesadnie skupione na gramatyce (w teorii, a nie praktyce) lub to, że nauczyciele nie byli do końca profesjonalni. Chciałam zaoferować coś więcej.
Dziś wraz ze mną firmę tworzy 30 osób. Jesteśmy na tyle silnym zespołem, by móc działać poza Białorusią, ale również na tyle kameralnym, by zagwarantować naszym uczniom przyjacielską atmosferę. Dla nas nie jesteś „klientem”, tylko osobą, którą chcemy poznać i pomóc rozwinąć się językowo.
Od 2020 roku skupiamy się na działaniu online. Aby nie korzystać z często przeciążanych ogólnodostępnych platform – zrobiliśmy własną. Uczymy języka angielskiego na wszystkich poziomach – od A0 do C2. Zdecydowana większość naszych lektorów to posiadacze międzynarodowych certyfikatów CAE, TOEFL, IELTS, CELTA czy TESOL. GaaGa to przyjazny zespół dobrych ludzi i profesjonalistów, którzy dążą do tego, abyś nauczył się angielskiego z najwyższą jakością i uzyskał wynik, którego potrzebujesz.
Przeszkoliliśmy już ponad 3 tysiące uczniów. Współpracujemy także z przedsiębiorstwami, dużymi i średnimi, oraz z korporacjami takimi jak Coca-Cola, A1 Group czy Coherent Solutions. Nasza interaktywna metoda nauczania oparta jest na grach i zabawach językowych wykorzystujących materiały z brytyjskim lub amerykańskim angielskim. Z naszymi uczniami celujemy w księżyc, aby być wśród gwiazd.

Kim jesteśmy i jak działamy?
O nas

Z czego jesteśmy dumni?

Dlaczego warto wybrać Gaagę? Z kilku powodów.
Nasi lektorzy
To nauczyciele z certyfikatami CAE, CPE i CELTA
Liczba uczniów
Wyszkoliliśmy już ponad 3 000 uczniów indywidualnych i niezliczoną ilość pracowników ponad 30 firm
Tworzymy trendy w kształceniu
Nie czekamy, aż świat się zmieni – sami go zmieniamy, a siebie wraz z nim!
Zanurzenie w języku
Stosujemy metodę zanurzenia w języku, już od pierwszych zajęć!
Nasi pracownicy uczą się u nas
Oprócz lektorów GaaGa zatrudnia także pracowników administracyjnych, którzy uczą się u nas i osiągają spore sukcesy!
Posiadamy własną platformę
Na której umieściliśmy materiały ponad 420 lekcji dla 6 różnych poziomów nauczania

Nasi wykładowcy

Większość nauczycieli posiada międzynarodowe certyfikaty z potwierdzonym poziomem znajomości języka angielskiego
Alena
Dyrektor szkoły
Anna
nauczyciel
Anastazja
nauczyciel
Doświadczenie 4 lata
Poziom C1
Małgorzata
nauczyciel
Julia
nauczyciel
Poziom C1
Doświadczenie 6 lat
Alex
nauczyciel
Poziom C1
Doświadczenie 3 lata
Ewgenija
nauczyciel
Poziom C1
Doświadczenie 5 lat
Diana
nauczyciel
Poziom C1
Doświadczenie 4 lata
Darmowa konsultacja nauczyciela
wypełnij formularz zgłoszeniowy
Akad. L.Koźmińskiego
MBA
Certyfikat CAE
Doświadczenie 9 lat
Certyfikat CELTA
Doświadczenie 11 lat
Poziom C1
Certyfikat CELTA
Certyfikat CPE
Poziom C2
Doświadczenie 3 lata

Galeria certyfikatów naszych nauczycieli

Międzynarodowe certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka angielskiego